Łukasz Zoll zdobywa dwa tytuły Mistrzowskie w sezonie 2022

Łukasz Zoll jadący Volvo S40 w barwach zespołu Zoll Racing Team podczas  ósmej rundy Mistrzostw Polski Rallycross rozegranej na Torze Poznań w dniach 22-23 października 2022, zajął drugie miejsce w klasyfikacji SuperNatinal+2000 oraz trzecie w klasie SuperNational.

Październikowa runda była ostatnią eliminacją Mistrzostw Polski Rallycross i jednocześnie decydującą w wyłonieniu mistrza w grupie SuperNational i klasie SuperNational +2000.
Oba tytuły mistrzowskie w tym sezonie zdobywa Łukasz Zoll, a tytuł wicemistrza w klasyfikacji zespołów zdobywa Pit Stops, partner strategiczny Zoll Racing Team.

Za nami niesamowity pełen emocji 26 sezon moich starów w Rallycross. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że po kilku latach przerwy wraca do mnie tytuł Mistrzowski. Radości dodaje fakt, że nie tylko w klasie, ale i w grupie. To był sezon, który z pewnością budził wiele emocji i pozostanie w naszej pamięci. Przez cały rok prowadziłem wyrównaną rywalizację z dwoma zawodnikami, którzy do ostatniego wyjazdu na tor walczyli o punktowane miejsce. Było szybko, widowiskowo przez cały rok, czyli prawdziwy Rallycross na wysokich obrotach. Cieszę się także, że nasze przebudowane Volvo finalnie stało się konkurencyjne i teraz stanowi bardzo solidną bazę do dalszych prac rozwojowych o których już teraz myślę. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za ich pracę, zaangażowanie, pomoc, pomysłowość dobre słowo i doping. Te tytuły są rezultatem przesympatycznej współpracy bardzo wielu osób oddanych motorsportowi. Do zobaczenia! .” – podsumowuje sezon 2022 Łukasz Zoll.