Łukasz po I rundzie MPRC

Łukasz Zoll: To był wyjątkowy weekend ! Jak co roku 1 zawody odkrywają karty wszystkich zawodników i teraz wiemy mniej więcej kto gdzie jest nasz samochód jest dokładnie w tej samej specyfikacji co zakończył zeszły sezon. Tak jak sądziłem z samej jazdy nasze miejsce w szeregu to około 5-7 miejsce ale w walce i przy bardzo wyrównanej stawce możemy liczyć na więcej.

Strasznie mnie cieszy ze jest tak dużo zawodników i gołym okiem widać ze poziom strasznie się podniósł ! Kibice nie zawiedli jak zwykle i przybyli całymi rodzinami !!! To fantastyczne uczucie ścigać się dla tak wielu kibiców !!! Kłaniam się nisko dla moich kochanych kibiców i obiecuje ze będziemy robić co w naszej mocy żeby się nie nudzili na trybunach !!! Mam nadzieje ze osoby które były pierwszy raz na zawodach Rallycross zakochali się w tej dyscyplinie i regularnie będą kibicować

Bardzo bym chciał podziękować moim partnerom którzy są ze mną od lat oraz nowym którzy zaufali nam. Ten start jest możliwy dzięki firmom Polfill, Liqui Moly, B.PRO, NGK, RENOWACJAFELG.PL Galposter OOH oraz PIT STOPS Centrum Serwisowe.