Przed podwójnymi emocjami w Poznaniu

:

Łukasz Zoll jadący Volvo S40 w barwach zespołu ZollRacing Team  wystartuje w piątej rundzie Mistrzostw Polski Rallycross, która odbędzie się na Torze w Poznaniu w dniach 23-24 lipca 2022.

Po czterech rundach, w klasyfikacji indywidualnej sezonu SuperNational Łukasz zajmuje pierwsze miejsce. Jednakże różnica do drugiego i trzeciego zawodnika w stawce jest niewielka.

Po ostatniej rundzie w Czechach trochę punków nam odjechało, niestety. Trzeba również pamiętać, że regulamin jest nieubłagany, jeśli chodzi finalne sumowanie punktów. Dlatego w drugiej połowie sezonu nie możemy sobie już pozwolić na żadne przygody na torze. Ile starów, tyle wjazdów na metę. Fajnie, że ponownie spotkamy się z naszymi kolegami z Europy w ramach rundy CEZ. To zawsze działa mobilizująco i gwarantuje piękne widowisko dla kibiców. Jedziemy do Poznania dobrze przygotowani. Myślę też, że te drobne zmiany na nawierzchni toru, które wprowadził organizator przyczynią się do tego, że przejazdy będą jeszcze bardziej dynamiczne.  – mówi Łukasz Zoll przed wyjazdem do Poznania.