Drugie miejsce na otwarcie sezonu

Za nami bardzo udany weekend podczas I rundy Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross na Autodromie Słomczyn. Łukasz Zoll wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji generalnej SuperNationals oraz pierwsze w klasie SN -2000. Nie obeszło się bez dodatkowych emocji. Podczas drugiej kwalifikacji doszło do awarii napędu i zespół miał pracowitą noc. Podołali wyzwaniu i BMW vel „Frankenstein” wrócił na tor. Kolejne kwalifikacje już ukończone, ale konkurenci zdążyli uciec. Łukasz nadgonił straty w półfinale i zwycięsko przeszedł do biegu finałowego. Tam w walce przez wszystkie 6 okrążeń wywalczył drugie miejsce. Zwyciężył Rafał Berdys w Citroenie Saxo. Trzeci był Radosław Raczkowski w VW Polo.